Rama: Falenderoj qytetarin që refuzoi të paguajë pa kupon

Kryeministri Edi Rama reagoi në rrjetet sociale për incidentin që ndodhi në një lokal të Tiranës, ku kamarieri goditi klientin pasi ky i fundit nuk pranoi të paguante pa marrë kuponin tatimor.

“Falenderoj me respekt qytetarin shembull që refuzoi të paguajë pa kupon dhe denoncoi reagimin brutal të abuzuesve që u ndaluan nga policia”, shkroi Rama në Facebook.

Leave a Reply