Rama: Sa kanë fituar shqiptarët nga mbyllja e llotove

31 dhjetori ishte dita e fundit e llotove dhe lojërave të fatit.

Disa prej bizneseve që përdoreshin për lloto janë kthyer në lokale normale kurse disa të tjerë janë mbyllur.

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, kryeministri deklaroi se nga 1 janari shqiptarët kanë fituar minimumi 1 milion euro në ditë.

“Pa luajtur nga 1 janari deri më sot shqiptarët kanë fituar minimumi 1 milion euro në ditë”, deklaroi kryeministri.

Leave a Reply