Rama zbulon prapaskenat për LSI: Gjithmonë kundër reformës në drejtësi. Ka hedhur gurin me qetësi dhe ka fshehur dorën me dashuri

Kryeministri Edi Rama në emisionin e Ilva Tares ka folur edhe për raportet me LSI.

 

Ai tha se kjo parti ka qenë kundër reformës në drejtësi, ndaj dhe janë prishur.

 

“LSI ka hedhur gurin me qetësi dhe ka fshehur dorën me dashuri në raport me reformën në drejtësi.

Ka qenë vazhdimisht një qënie e dyzuar tjetër në publik tjetër në tavolinë”, tha Rama./e.e

Leave a Reply