Rekord të infektuarish në orët e fundit/ 48 pacientë të rinj

Tjetër shifër rekord të infektuarish me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar edhe 48 raste të reja.

Të prekurit e rinj janë konfirmuar në Tiranë, Durrës, Vlorë, Pukë, Shkodër, Elbasan e Lushnje.

Të premten pati 31 të infektuar të rinj dhe një viktimë. Ndërsa shifra më e lartë e të infektuarve e shënuar deri tani ishte 44.

Leave a Reply