Renditja në La Liga pas dështimit të Realit (Foto)

Las Palmas e ka ndalur Real Madridi duke barazuar 3:3 në Santiago Bernabeu në një ndeshje spektakolare me raste dhe gola, ku Las Palmas i bëri favor Barcelonës, e cila mbetet lidere me një pikë më shumë se ekipi i Zineidne Zidane, shkruan Gazeta Express.

Ja renditja:

Leave a Reply