Sulm terrorist në Virginia

Policia në Virginia Beach ka raportuar sot për “disa të lënduar” në një ndërtesë komunale në pasditen e së premtes në SHBA. I dyshuari besohet se është vrarë nga policia

S’paku 11 të vdekur dhe disa të lënduar nga një terrorist i armatosur kanë mbetur sot në ndërtesën komunale në Virginia Beach, ka raportuar të premten në mbrëmje (sipas kohës amerikane), zëdhënësi i policisë James Cervera.

Mësohet se terroristi ishte punëtor për disa vite në ndërtesën komunale.

Leave a Reply