Të shtëna me armë në Tiranë pas një konflikti mes të rinjsh

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në zonën e Kombinatit në Tiranë. Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, pas një konflikti mes disa të rinjve, transmeton Oranews.

Fatmirësisht nga të shtënat me armë nuk ka persona të lënduar. Ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorëve, të cilët qëlluan me armë zjarri.

Leave a Reply