Tërmet 4.3 ballë në orën 09:26

Tjetër lëkundje tërmeti është ndier në vend. Lëkundja ka qenë me magnitudë 4.2 të shkalëls rihter dhe është ndier rreth orës 09:26 me thellësi 5 km.

Epiqendra ka qenë në veriperëndim të Vorës.

Leave a Reply