Tjetër rrjedhje/ Aleksandër Lipivani braktis LSI-në, i bashkohet Partisë Socialiste

Ish-drejtori i portit të Durrësit dhe ish-drejtori i Aviacionit Civil, Aleksandër Lipivani ka vendosur t’i bashkohet Partisë Socialiste.

Pas shumë rrjedhjesh në LSI-në e Tiranës dhe në qytete të tjera edhe zoti Lipivani ka vendosur të bashkëngjitet me Partinë Socialiste dhe Edi Ramën.

Kujtojmë se pak ditë më parë ish-ministri i Drejtësisë Nasip Naço ka braktisur Lëvizjen Socialiste për Integrim, për t’ju bashkuar Partisë Socialiste.

Leave a Reply