Berisha nuk ndalet me “Foltoret”/ Ja ku është destinacioni i radhës

Ish kryeministri Sali Berisha do të vijojë sërish me zhvillimin e “Foltoreve”.

Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, Berisha bën me dije se ditën e shtunë në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit do të mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës.

“Njoftim!
Diten e shtune me 22 janar ne ora 11:00 ne Pallatin e Kultures te Rreshenit mbahet Foltore me qytetaret e Mirdites! Bashkë sjellim shpresen dhe fitojme! Ftohen te gjithe te marrin pjese”, shkruan Berisha.

Leave a Reply