Ç’po kurdiset? Pas vizitës në kryeministri Yuri Kim zbarkon në selinë e Partisë Demokratike, zhvillon takim ‘kokë më kokë’ me Bashën

Aktualisht është zhvendosur drejt selisë blu dhe po zhvillon një takim me kryedemokratin Lulzim Basha. Nuk dihet akoma çfarë u diskutua nga takimi me kryeministrin.

Leave a Reply