Dubaj, zjarr në një hotel

Një zjarr i madh ka shpërthyer në njërin nga hotelet më të njohura në Dubai në kohën kur po festohet festa e Vitit të Ri,Hoteli ka marrë flakë derisa janë në rrezik edhe 20 pjesë të tjera.Ende nuk bëhet e ditur se cilat janë arsyet e zjarrit në njërin nga rrokaqiejt e Dubait, shkruan D.Mail.Autoritetet e hotelit kanë lëshuar vetëm një deklaratë për media me anë të të cilës thonë se “po mundohen që gjithçka të kthejnë në normalitet dhe të mos krijohet panik”./Express/

Leave a Reply