FOTO/ Kandidati për deputet i PS dhe ajo demokrate bëjnë ‘paqe’ në Shkodër, ja veprimi që i surprizoi të gjithë

Zgjedhjet e 25 prillit kanë shënuar disa incidente të vogla, por edhe sinjalet pozitive për një frymë të re nuk kanë munguar. E fundit ka ardhur nga Shkodra mes kandidatëve të PS-së dhe PD-së.

Pavarësisht garës, akuzave mes partive që përfaqësojnë apo ndasive Paulin Stërkaj i PS është takuar me kundërshtaren Greta Bardelli.

E njëjta situatë është raportuar edhe në Sarandë ku Anila Denaj u takua me Ina Zhupën.

Leave a Reply