Goditi Flori Mumajesin,arrestohet Stine

Policia e Tiranës ka arrestuar këngëtarin Ernest Duka, i njohur me emrin e artit si Stine.Stine u prangos në orët e pasdites së të dielës pasi ishte shpallur në kërkim si i përfshirë në një zënkë me këngëtarin tjetër, Flori Mumajesi.Zënka mes dy këngëtarëve ka ndodhur gjatë festivalit “Kënga Magjike”, mbrëmjen e së shtunës.Mësohet se Flori dhe Stine janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin, që më pas ka degjeneruar në përdorimin e sendeve të forta, ku si pasojë Flori Mumajesi ka marrë disa dëmtime të lehta./ Top Channel

Leave a Reply