Haradinaj:”Ja u kam tregu vendin…”(VIDEO)

Kliko linkun

Haradinaj në Frontal

"Ja u kam tregu vendin, të gjithëve. Nuk kam lënë askënd pa ia treguar vendin dhe pa tregu se çka është qëndrimi kur është në pyetje interesi nacional" – Ramush Haradinaj

Posted by Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës on Saturday, September 14, 2019

Leave a Reply