IGJEUM publikon të dhënat/ Pas tërmeti të mbrëmshëm kanë rënë 7 të tjerë, i fundit sot në orën 7

Pas tërmetit që ra ditën e djeshme në Durrës ku magnituda ishte 4.9 e shkallës rihter në vend janë ndjerë edhe 7 lëkundje të tjera.

Tërmeti më i fundit ka rënë në orën 7 të mëngjesit dhe epiqendra ka qenë në Korçë.

Kryesisht tërmetet që kanë rënë gjatë natës, kanë pasur magnituda më të vogla se 3 i shkallës rihter.

Leave a Reply