Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë që në mëngjes, tregon çfarë pritet të ndodhë me LSI-në vitin që vjen

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka publikuar këtë mëngjes një reagim ku flet për zhdukjen e pandemisë së Covid-19 dhe nuk lë pa thumbuar edhe opozitën.

Spahiu shprehet që duhet të presim vitin 2021 që të zhduket pandemia dhe në LSI-ja.

Statusi i Spahiut:

“Do presim deri në vitin 2021, që të #zhduket në botë Pandemia dhe në Shqipëri LSI-ja”, shkruan Spahiu në Facebook.

Leave a Reply