“Lul Vula si Enver Hoxha, edhe pak ditë në karrige”

Topalli reagon pas përjashtimit të Nokës

Shkarkimi i Flamur Nokës, nga nënkryetar I Komisionit të Sigurisë dhe paralajmërimi për përjashtim nga grupi parlamentar ka sjell reagimin e disa figurave dhe ish-figurave të PD.


Nëpërmjet një postimi në facebook, Jozefina Topalli shkruan se Basha do bëjë edhe përjashtime të tjera, deri kur Kuvendi Kombëtar t’i heq vulën dhe karrigen.

Leave a Reply