Rama uron festën me flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës

Kryeministri Edi Rama ka uruar nga Vlora në Facebook festën e Çlirimit. Urimin ai e ka shoqëruar me një foto të hartës së Kosovës, dhe flamurin shqiptar dhe kosovar.

“Të gjithë shqiptarëve kudo janë, nga Vlora u uroj gëzuar 105 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë”, shkruan Rama në urimin e tij.

Leave a Reply