Të shtëna me armë në SHBA, humbin jetën tre persona

Të paktën tre personakanë humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri në SHBA.

Ngjarja ka ndodhur në Albuquerque në Neë Mexico, ku sipas mediave të huaja, të shtënat me armë zjarri kanë ndodhur në disa zona të ndryshme.

Ndërkohë në lidhje me këtë ngjarje policia nuk ka dhënë asnjë detaj vetëm se dyshohet se të shtënat me armë në zona të ndryshme kanë lidhje me njëra-tjetrën.

Leave a Reply