Termete të forta në Shqipëri

Tirana dhe zonat përreth janë lëkundur sërish nga një tërmet pasditen e kësaj të hëne.

Lëkundjet janë regjistruar në orën 17:22.

Tërmeti ka zgjatur pak por lëkundjet e tokës janë ndjerë shumë.

Ende nuk ka nje njoftim per magnituden e kesaj lekundje.

Kujtojme qe gjate nates mes te dieles dhe te henes pati disa lekundje, maksimumi deri ne 3.7 balle.

Leave a Reply