VIDEO/ Trump i shkel syrin Putinit. Ja reagimi!

Presidenti i SHBA Donald Trump dhe Presidenti rus Vladimir Putin në Helsinki u takuan për rreth dy orë me praninë vetëm të përkthyesve në pallatin presidencial të Finlandës.

Ne konferencen e tyre per shtyp eshte fiksuar nje gjest i Presidentit amerikan, qe eshte komentuar gjeresisht ne rrjetet sociale dhe media. Ka qene koha kur pasi zune vendet ne karriget perkatese, Trump i shkel syrin Putinit.

Por pasi ai ia ka bërë me “sy” homologut rus, ky i fundit nuk reagoi fare. Shikoni videon:

Leave a Reply