Zidane: Nuk më intereson e kaluara

25

Zinedine Zidane ka thënë se nuk i intereson e kaluara me skuadrat italiane.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se nuk i intereson e kaluara me skuadrat italiane, pasi ai mendon vetëm për të ardhmen.

Ai tha se skuadra e tij është e përgatitur dhe e gatshme për tu kualifikuar.

“Ne duam të kualifikohemi. Do të japim maksimumin. E kaluara është e kaluar, por unë shikoj vetëm të ardhmen”, tha Zidane gjatë konferencës për media.

Leave a Reply