Bersant Celina debuton në Ligën Premier (Foto)

Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës, Bersant Celina ka debutuar në fanellën e Manchester Cityt në kampionatin anglez. Pas golit të tretë të Leicesterit, duket se Pellegrini ka vendosur t’i japë debutimin Celinës në një ndeshje jo të mirë për klubin e “qytetarëve”.Celina hyri në minutën e 77-të dhe zëvëndësoi David Silvan. /Telegrafi/

Leave a Reply