Boksieri Erzen Rrustemi ka konfirmuar meçin e radhës

Erzen Rrustemi ka njoftuar se me 24 prill do të ketë meçin e radhës në Burgdof të Zvicrës.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Rrustemi përmes një postimi në Facebook.

“Të nderuar miq dhe përkrahës, me kënaqësi jua konfirmoj ndeshjen time të radhës, e cila do të mbahet më 23.04.2016 në Burgdorf të Zvicrës”, shkruan Rrustemi. /Express

Leave a Reply