Pamje të frikshme, dadoja monstër dhunon barbarisht fëmijën e vogël në ashensor

Një video skandaloze po qarkullon së fundmi në rrjet. Bëhet fjalë për pamjet që ka filmuar një kamera sigurie në një ashensor në Kinë, ku një dado dhunon në mënyrë ç’njerëzore fëmijën e vogël.

Fillimisht është edhe nëna e cila po i përcjell drejtë ashensorit. Fëmija shihet teksa qan, dhe duket se kjo gjë e ka revoltuar dadon e cila më pas i qëllon me sa ka fuqi në bark dhe në kokë.

 

 

Leave a Reply