Samsung sjell tre produkte të reja

Kompania ‘Samsung’ nuk e ka ndërmend të ndalet duke sjellë produkte të reja. Tashmë ajo ka treguar se ka plasur tre produkte të reja në Amerikë, transmeton Indeksonline.

Bëhet fjalë për tre lloje(N700NC, Y500, Y100) të dëgjueseve me wireless. Dy lloje të dëgjueseve vetëm se mund t’i blini, kurse njëri lloj do të dal më vonë gjatë këtij viti.

Sipas Samsung tre llojet janë me kualitet studio dhe mund të përdoren që nga ekspertët e muzikës deri tek fansat.

Leave a Reply