Tag Archives: Berisha

“Muxhahedët” shqiptarë

Teksa Shqipëria po përgatitet të presë më shumë se 2 mijë muxhahedinë iranianë dhe lëvrimin e një fondi 20 milionë…

Shpërthen Sali Berisha

Krimi ne “Opinion”, zhvillim dramatik! Ky është postimi i z.Berishës në fb: Te dashur miq, sonte emisioni “Opinion” u shnderrua…