Tag Archives: Berisha

A e kishin seriozisht me CEZ-in?

“Mendoj se hetimi ndërkombëtar, në emër të paqes dhe stabilitetit të vendit, është jetik”. Megjithëse bëri disa herë këtë deklaratë,…