Turqia ndihmon Shqipërinë me armë për mbrojtjen e jetës

Kryeministri Rama përmes rrjetit social në fb njofton se vendi po pajiset me armë për mbrojtjen e jetës së pacientëve dhe mjekëve.

🔴 LASGUSHI NË KËTË ÇAST DUKE U NGARKUAR NË STAMBOLL ME ARMË PËR MBROJTJEN E JETËS SË PACIENTËVE DHE MJEKËVE TANË🙏

Gepostet von Edi Rama am Dienstag, 24. März 2020

Leave a Reply