BBC shkarkon Jeremy Clarkson

Hetimi i brendshëm i BBC-së në lidhje me incidentin, ku u përfshi producenti dhe prezantuesi popullor i “Top Gear” Jeremy…

Kënga e Elhaida Danit në Eurosong

Elhaida Dani do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision me këngën “I’m Alive”. Kënga është realizuar nga produksioni “Zzap & Chris”….