Festa e Kosovës bën bashkë Berishën, Metën dhe Majkon

Ditën e sotme është organizuar një pritje ku janë mbledhur përfaqësues të partive politike kryesore dhe zyrtarë të Kosovës për të festuar 8-vjetorin e Pavarësisë.

Mes tyre ishte presidenti Bujar Nishani, ish-kryeministri Sali Berisha, kryeparlamentari Ilir Meta, deputeti Pandeli Majko e shumë të tjerë.

Pandeli Majko dhe Ilir Meta kanë qenë po ashtu në krye të Qeverisë shqiptare.

Pavarësisht sulmeve të shpeshta që i bëjnë njëri-tjetrit, Berisha është shfaqur shumë në humor me përfaqësuesit e mazhorancës Meta dhe Majko.

Leave a Reply