Nëna mbyt dhe var në litar djalin që pinte drogë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Lushnjës.

Nëna ka mbytur të birin dhe më pas e mbante në shtëpi.

Hatixhe Ahmetaj ka mbytur të birin Pëllumb Ahmetaj.

Dyshohet se mbytja është bërë me litar pasi  viktima kishte shenja në qafë.

40-vjeçari sipas banorëve ishte një përdorues i drogës dhe ndoshta kjo mund të ketë qenë arsyeja që është mbytur nga e ëma.

 

Leave a Reply