Zidan në krye të Realit

Real Madrid ka një mundësi të mirë për të transferuar Eden Hazardin.Real Madrid po kalon në momente të vështira dhe e ardhmja e trajnerit Rafa Benitez nuk është aspak e sigurt.Kjo mund të detyroj presidentin Perez që të ndërroj trajner dhe në krye të skuadrës të sjellë francezin, Zinedine Zidane.Mirror shkruan se, me emërimin e Zidane në krye të skuadrës, atëherë edhe mundësia për të transferuar Eden Hazardin do të ishte shumë më e madhe.Hazard thuhet se është dëshira e madrilenevë për verën e ardhshme dhe Zidane do të ndihmonte shumë në transferimin e tij.

Leave a Reply