Durrës/ Dyshohet për një tjetër person nën rrënoja te hotel “Mira Mare”

Vazhdon operacioni i kërkim-shpëtimit në hotel “Mira Mare” në Durrës pasi dyshohet për një tjetër person nën rrënoja.

Tërmeti që goditi vendin mëngjesin e 26 nëntorit shkaktoi 49 viktima dhe qindra të plagosur.

Leave a Reply