Kapet 500 kg mariuhane ne Bari

Policia italiane sekuestroi 500 kg marihuane, qe vinte nga Shqiperia. Droga po transportohej me nje gomone 10 metra te gjate me dy motore dhe u hodh ne det nga trafikantet, kur ata pikasen qe po ndiqeshin nga motovedetat e policise se Barit. Skafistet arriten t’i shpetonin policise. Droga do te kapte ne treg vleren e 5 milione eurove

Leave a Reply