Murgesha e zhveshur tërbon italianët

Një kompani italiane nuk e kishte menduar kurrë se reklama e saj do të sillte një reagim të tillë.

Ata kishin krijuar një billboard ku shfaqej një murgeshë pa sytjena dhe e veshur me xhinse.

Në foto dukej pjesa më e madhe e gjoksit të saj të zhveshur.

Kjo ka tërbuar qytetarët italianë të cilët e akuzojnë kompaninë për blasfemi.

Reklama erdhi pak ditë para vizitës së Papa Françeskut në Napoli e cila është planifikuar në 21 mars.

Leave a Reply