Rama për opozitën: Fatura do iu pritet më 30 qershor!

Ndërsa kreu i PD po mbyll protestën e cila zgjati 4 orë, kryeministri Edi Rama ka reaguar sërish me një status në Twitter.

Sipas Ramës kjo ishte një protestë e turpshme për opozitën.

“Nëse kjo ishte protestë e madhe atëherë filxhani është shkencë, Saliu është astronom dhe pakica ështē shumicë! Në fakt kjo s’ishte as e madhe, as e denjë po thjesht e turpshme për pdLSI! Këta humbës të pashërueshëm po rrisin çdo ditë faturën që do u presë Sovrani në 30 qershor👊”, shkruan Rama.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *