Category Archives: Të Tjera

Kos me mjaltë dhe fruta

Përbërësit 2 filxhanë kos 2 lugë gjelle mjaltë 1 kokërr portokalle 1 banane 4 kokrra arrë 4 kokrra luleshtrydhe Përgatitja…

Bira e thesit

Rrëfen Haxhi Isa Xhaviti Na ishte një herë Nasradin Hoxha, humorist dhe pehlivanxhi me i ngulë të gjithë. Uh, më…