Tag Archives: Hahn

Hahn: 2025, viti i Ballkanit

Në konferencën e përbashkët për shtyp në Bruksel me shefen e diplomacisë evropiane, Federica Mogherini dhe kryetaren e qeverisë serbe,…

Dështojnë bisedimet në Maqedoni

Thellohet kriza politike ne Maqedoni, pas dështimit te bisedimeve maratone ne Shkup mes partive kryesore dhe komisionerit per Zgjerimin Johannes…