Tag Archives: Korrupsioni

10 vjet burg për Nicolas Sarkozy?

Akuzohet se për fushatat mori miliona euro nga “Loreal” dhe Gadafi 65-vjeçari Nicolas Sarkozy po akuzohet për ryshfet dhe ndikim…

Sarkozy del sot para gjykatës

Ish-Presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, do të dalë sot para gjykatës dhe do përballet me akuzat për korrupsion. Sarkozy prej…