Tag Archives: Termete

Termete të forta në Shqipëri

Tirana dhe zonat përreth janë lëkundur sërish nga një tërmet pasditen e kësaj të hëne. Lëkundjet janë regjistruar në orën…

Tërmeti dridh Stambollin

Një tërmet me magnitudë 4,7 ballë sipas shkallës së Rihterit goditi Stambollin. Tërmeti ka ndodhur në orën 16:37 sipas kohës…