Milot Rashica shënon super-gol ndaj Bayernit

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Bayernit dhe Werder Bremenit.

Werder Bremen ka shënuar golin e parë në ndeshje ndaj Bayernit.

Golin e ka shënuar mesfushori i Kosovës, Milot Rashica, ky gol erdhi në minutën e 24-të, nga afro 18 metra distancë.

Është ky goli i 9-të këtë edicion për futbollistin kosovar te skuadra gjermane.Kurse, numëron edhe katër asistime këtë vit.

Leave a Reply