Category Archives: Sport

Zidan në krye të Realit

Real Madrid ka një mundësi të mirë për të transferuar Eden Hazardin.Real Madrid po kalon në momente të vështira dhe…

Gabojnë skuadrat kryesuese

Borusia e Dortmundit shfrytëzon hapin fals te Bajernit dhe duke fituar ne Volfsburg i afrohet me 5 pike kryesueseve te…